Trwa wczytywanie produktów


0%
Uploading...
Kreator online
Wybierz szablon!
1Konfiguracja
Papier
Format
Zadruk
Termin wysyłki:
2Nakład
iOpis

 Ulotki reklamowe

Ulotka reklamowa to najpopularniejsza forma szybkiego i bezpośredniego dotarcia do klienta z ofertą informacyjną. To szybka, łatwa i co najważniejsze skuteczna i niedroga reklama. Oferujemy ulotki w wielu formatach z których najpopularniejsze to A6, A5, A4, A3 oraz DL. Wydrukujemy na papierze o gramaturze od 90 g do 250 g. Wybierz sam najodpowiedniejszą opcję. Zadrukuj ulotki jedno lub dwustronnie w pełnym wymiarze CMYK. Nasz cennik automatycznie wyliczy wszystkie koszty zamówienia według wybranych przez Ciebie parametrów.

 

Ulotki reklamowe, które docierają wszędzie

Czy można sobie wyobrazić jakąkolwiek akcję marketingową czy promocyjną bez kolportażu ulotek, który tanio i efektowanie informuje o działalności lub produktach oferowanych przez Twoją firmę? Te niewielkie bloczki papieru przekazywane z ręki do ręki lub umieszczane w skrzynkach pocztowych są doskonałymi nośnikami informacji. Oferujemy Ci tani druk ulotek, dla skutecznej reklamy, która dotrze do szerokiego grona odbiorców.

Nasze ulotki reklamowe:

  • tworzone są na indywidualne zamówienie, w oparciu o Twój projekt, dla osiągnięcia maksymalnych korzyści z reklamy
  • pozwalają szybko i tanioprzedstawić podstawowe informacje o firmie oraz oferowanych usługach
  • ciekawy design wyróżnia Twoją ulotkę z grona innych reklam tego typu
  • oferowany przez nas tani druk ulotek pozwala Ci na zamówienie ich w kilku tysiącach egzemplarzy w atrakcyjnej cenie

Tanio wykonamy dla Ciebie ulotki reklamowe w kilku formatach, o dwóch opcjach zadruku, na papierze kredowym – matowym lub błyszczącym, lub na papierze offsetowym. Wykonane w ten sposób materiały reklamowe są rodzajem wizytówki dla Twojej firmy, ponieważ na ograniczonej powierzchni możesz umieścić najważniejsze informacje, takie jak: dane kontaktowe, logo, hasło, zarys oferty.  

3Podsumowanie
Wybrana konfiguracja:

Produkt: Ulotka
Papier: kreda mat 90g
Zadruk: jednostronny 4+0
Format: A4 (210x297)
Termin wysyłki: Ilość: szt.

Ilość zestawów: