Trwa wczytywanie produktów


0%
Uploading...
Kreator online
Wybierz szablon!
1Konfiguracja
Papier
Format
Zadruk
Termin wysyłki:
2Nakład
iOpis

 Drukowanie plakatów

Plakat to doskonała forma reklamy, która dociera do dużej liczby odbiorców. Drukujemy plakaty imprezowe, filmowe, informacyjne. Przyciągnij spojrzenia innych i zostań zapamiętany ! Możesz go powiesić, wykleić nim każdą przestrzeń, umieścić w witrynie. Drukujemy plakaty w formatach A3, A2, B3, B2 w wysokiej jakości technologi druku offsetowego, który pozwala na bardzo dobre odwzorowanie kolorów w przypadku wydruku zdjęć i grafik. Do wyboru masz plakat jednostronny i dwustronny. Wybierz papier i gramaturę. Wydrukujemy na papierach powlekanych o gramaturach 130 g, 170 g i 250 g kreda połysk i mat, oraz na papierze niepowlekanym offset o gramaturze 90 g.

 

Druk plakatów - pierwszy krok dla reklamy Twojej firmy

Dla wszystkich, którzy poszukują dla swojego przedsiębiorstwa skutecznej formy reklamy oferujemy tani druk plakatów. Są one od lat niezwykle popularnym nośnikiem reklamy lub informacji, ponieważ:

  • swoim zasięgiem docierają do szerokiego grona odbiorców - Ty decydujesz, na jakim obszarze je zamieścisz i do jakiej grupy Klientów trafisz
  • drukowanie plakatów jest tanią formą reklamy, która pozwala na wygenerowanie wysokich zarobków
  • wielkością oraz grafiką dopasowują się do miejsca ekspozycji - mogą być neutralne, wpasowujące się w otoczenie lub wyróżniające się np. kolorystyką.

 

Drukowanie plakatów to proces, który zaczyna się na etapie przygotowania projektu graficznego. Jeżeli nie masz pomysłu jak skutecznie zaprezentować swoją firmę lub oferowane przez nią usługi na konkretnym formacie, służymy Ci pomocą w opracowaniu i wdrożeniu projektu, który przyciągnie wzrok i zapadnie w pamięć. 

Poszukując firmy, która oferuje tani druk plakatów w doskonałej rozdzielczości i ostrości, zobacz ile korzyści daje Ci zlecenie tego zadania naszej drukarni internetowej. Łatwość w złożeniu zamówienia, niskie koszty inwestycji i druk plakatów, które wyróżnią Cię na tle konkurencji - to cechy naszej działalności, które są gwarancją skutecznej reklamy.

3Podsumowanie
Wybrana konfiguracja:

Produkt: Plakaty
Papier: offset 90g
Zadruk: jednostronny 4+0
Format: A3 (297x420)
Termin wysyłki: Ilość: szt.

Ilość zestawów: