Trwa wczytywanie produktów


0%
Uploading...
Kreator online
Wybierz szablon!
1Konfiguracja
Papier
Format
Ilość Kart
Zadruk
Wykończenie
Klejenie
Termin wysyłki:
2Nakład
iOpis

 Notesy - druk

Notesy reklamowe z nadrukiem firmowym to bardzo popularny i efektowny dodatek w każdej firmie, jak również sprytny sposób na przemycenie reklamy swojej marki w ręce klienta. Doskonale działają jako praktyczne narzędzie promocyjne. Odpowiednio sygnowane bloczki biurowe przydadzą się nie tylko na spotkania biznesowe, ale również jako estetyczne i ekologiczne gadżety biurowe. Zanotuj i zapamiętaj ! Zaprowadź ład w dokumentach, popraw organizację pracy i zareklamuj. Drukujemy notesy w formatach A6, A5, A4 oraz DL (99x210).


Notes klejony bez okładki
Notes klejony bez okładki jest najpowszechniejszym narzędziem do wygodnego i szybkiego notowania informacji. Do wyboru masz notes o objętości ,50-ciu lub 100 kartek drukowanych na papierze offsetowym 90g. Oferujemy notesy w czterech standardowych formatach: A6, A5, A4 oraz DL (99x210)

Notesy - efektowny sposób reklamy

Notesy to najlepszy przykład gadżetu, który łączy w sobie cechy użytkowe i marketingowe. Decydując się na druk notesów warto wykorzystać jego kartki do zamieszczenia na nich w sposób nienachalny swojego logo czy danych kontaktowych firmy. Z powodzeniem może być wykorzystywany w codziennej pracy Twojej oraz pracowników, a także dystrybuowany wśród Klientów czy partnerów biznesowych. Dzięki swojej funkcjonalności i ciekawemu designowi każdy będzie chciał posiadać w swojej teczce lub na biurko tego typu notesy. Druk tych akcesoriów niesie za sobą szereg korzyści:

  • gadżet, który jest funkcjonalny zawsze znajdzie zastosowanie, stając się mobilną reklamą w rękach osoby, która go użytkuje
  • są elementem identyfikacji wizualnej Twojej firmy, stylowym dodatkiem podczas umawiania spotkań
  • pozwalają zorganizować codzienną pracę, uszeregować kontakty, zanotować najważniejsze informacje
  • notesy i ich druk to nasza domena od wielu lat, dlatego służymy Ci profesjonalną poradą.

 

Druk notesów, którym zajmujemy się w naszej drukarni internetowej to bogata oferta modeli w różnych formatach, o objętości 50 lub 100 kartek, z dwoma sposobami wykończenia i dwoma opcjami klejenia.

3Podsumowanie
Wybrana konfiguracja:

Produkt: Notesy klejone bez okładki
Klejenie: klej po długim boku spód podklejany kartonem
Papier: offset 90g
Wykończenie: wykończenie bez dziurek
Ilość Kart: 50
Zadruk: jednostronny 4+0
Format: A4 (210x297)
Termin wysyłki: Ilość: szt.

Ilość zestawów: