Trwa wczytywanie produktów


0%
Uploading...
Kreator online
Wybierz szablon!
1Konfiguracja
Format
Papier Wnętrza
Papier Okładki
Lakierowanie
Uszlachetnienie
Objętość Katalogu
Zadruk Okładki
Zadruk Wnętrza
Oprawa
Termin wysyłki:
2Nakład
iOpis

 Druk katalogów

Katalog szyty. Katalog to jeden z najpopularniejszych materiałów reklamowych. Idealny sposób by przedstawić pełną ofertę swojej firmy na giełdach, targach, wystawach. Oprawa zeszytowa jest najpopularniejszym rozwiązaniem dla wydruku folderów o niewielkiej objętości stron. Wybierz papier, gramaturę i objętość. W naszych katalogach stosujemy szycie oczkowe, umożliwiające wpięcie ich do segregatora lub teczki oraz tradycyjne szycie zeszytowe o płaskich zszywkach. Możesz być pewny, że katalogi zszyjemy mocno i trwale. Do wyboru masz sześć formatów, w tym format DL oraz szeroki wybór rodzaju i gramatur papieru. Chcesz by twój katalog był elegancki i wyróżniał się prestiżowym wyglądem? Możemy zastosować dodatkowe uszlachetnienia okładki w postaci foliowania lub lakieru offsetowego. Nasz cennik automatycznie wyliczy wszystkie koszty zamówienia według wybranych przez Ciebie parametrów.

 

Druk katalogów - portfolio każdego przedsiębiorstwa

Twoje portfolio, wykonane prace, lata doświadczeń, sukcesy i sfinalizowane projekty zasługują na wyjątkową oprawę. Oferowany przez nas druk katalogów pozwala zebrać w jednym miejscu wszystkie osiągnięcia, które będą stanowiły najlepszą reklamę firmy, a przyszłym Klientom dadzą realną wiedzę na temat posiadanych przez Ciebie kompetencji czy umiejętności.

Druk katalogów to doskonały pomysł na:

  • otworzenie się przed Klientem i pokazanie mu, dlaczego to właśnie z Tobą powinien nawiązać współpracę
  • zaciekawienie kontrahentów, którzy będą chcieli poznać bliżej profil Twojej działalności
  • skuteczną reklamę, która wyrazi więcej niż słowa i sprawdzi się podczas spotkań biznesowych, targów lub imprez branżowych.

Oferowany przez nas druk katalogów w formacie A4 to optymalna przestrzeń dla rozplanowania i zamieszczenia zdjęć oraz wygodna wielkość, która sprawia, że zmieści się on w każdej torebce czy teczce. Katalog reklamowy to jeden z najważniejszych nośników informacji o profilu przedsiębiorstwa a zarazem doskonałe poszerzenie prezentacji produktów, która powie o Tobie więcej niż wizytówka czy ulotka.

3Podsumowanie
Wybrana konfiguracja:

Produkt: Katalog szyty A4 poziomo
Lakierowanie: Brak
Uszlachetnienie: Brak
Objętość Katalogu: okładka + 4 stron
Oprawa: szyta na płaskie zszywki
Zadruk Okładki: 4+0
Zadruk Wnętrza: 1+1
Papier Wnętrza: kreda połysk 130 g
Format: A4 (210x297)
Papier Okładki: kreda połysk 170 g
Termin wysyłki: Ilość: szt.

Ilość zestawów: