Trwa wczytywanie produktów


0%
Uploading...
Kreator online
Wybierz szablon!
1Konfiguracja
Format
Papier Wnętrza
Papier Okładki
Lakierowanie
Uszlachetnienie
Objętość Katalogu
Zadruk Okładki
Zadruk Wnętrza
Oprawa
Termin wysyłki:
2Nakład
iOpis

 Drukowanie gazetek

Gazetki reklamowe szyte drutem są doskonałą formą prezentacji twoich produktów i twojej marki. Gazetka reklamowa jest niezastąpiona i niezawodna przy wszelkich akcjach promocyjnych. To najlepsza reklama sklepu lub sieci handlowej. Trafisz szybko do klienta i w atrakcyjny sposób zaprezentujesz swoją ofertę. Zazwyczaj są to bezpłatnie kolportowane periodyki, pełniące funkcję informatorów produktowych. Oszczędność na kosztach dystrybucji zapewnia druk gazetek w całości na jednorodnym typie papieru o niskiej gramaturze. Masz do wyboru wiele formatów, A4 i A5 (w poziomie lub pionie), A6 i DL pionowo, a także różne gramatury papieru. W naszych gazetkach stosujemy zszywki proste jak i z uszkiem (oczkiem) umożliwiające wpięcie ich do segregatora. Cennik znajdujący się na naszej stronie przelicza automatycznie wszystkie wybrane przez Ciebie opcje.

 

Kolorowe gazetki reklamowe, które generują potrzeby

Gazetki reklamowe mają szerokie zastosowanie informacyjne w każdej branży. W prowadzonej przez Ciebie działalności mogą być wykorzystywane, przede wszystkim do przeprowadzania akcji promocyjnych tanio i poinformowania o tym fakcie jak największego grona odbiorców. Celem nadrzędnym takiego przedsięwzięcia jest reklama Twojej firmy, ale również osiągnięcie zakładanych zysków. Warto zatem postawić na tani druk gazetek, jaki oferuje nasza drukarnia internetowa, aby zoptymalizować koszty całej akcji i wygenerować jak najwyższe zyski.

Druk gazetek zlecony internetowo to oszczędność czasu, który możesz spożytkować na skrupulatne zaplanowanie i przeprowadzenie akcji promocyjnej.

 Jakie korzyści niosą gazetki reklamowe?

  • Pozwalają Ci tanio wypromować swoje produkty i usługi.
  • Docierają do szerokiego grona odbiorców.
  • Przykuwają uwagę ciekawymi grafikami i kolorystyką.

 

Ponadto drukowanie gazetek online daje Ci możliwość stworzenia indywidualnego projektu samodzielnie lub z naszą pomocą. Efektem końcowym jest tani druk gazetek, które zainteresują przyszłych Klientów i zachęcą ich do skorzystania z Twoich usług lub zakupu przedstawionych towarów.

3Podsumowanie
Wybrana konfiguracja:

Produkt: Gazetka szyta A4 poziomo
Lakierowanie: Brak
Uszlachetnienie: Brak
Objętość Katalogu: okładka + 4 stron
Oprawa: szyta na płaskie zszywki
Zadruk Okładki: 4+4
Zadruk Wnętrza: 1+1
Papier Okładki: kreda połysk 90 g
Papier Wnętrza: kreda połysk 90 g
Format: A4 (210x297)
Termin wysyłki: Ilość: szt.

Ilość zestawów: