Trwa wczytywanie produktów


0%
Uploading...
Kreator online
Wybierz szablon!
1Konfiguracja
Papier
Format
Ilość Kart
Zadruk
Termin wysyłki:
2Nakład
iOpis

 Bloczki samokopiujące

Bloczki samokopiujące na papierze samokopiującym CFB. To jeden z najczęściej i najdłużej wykonywanych u nas akcydensów. Bloczki samokopiujące potrzebne są wszędzie tam gdzie pisząc raz otrzymasz dowolną ilość kopii. Bloczki mogą mieć jedną lub dwie kopie. Najczęściej wykonuje się bloczki samokopiujące w formatach pomniejszony A6 (100x145), pomniejszonyA5(145x205) oraz pomniejszony A4(205x295). Wykonujemy zadruk jednostronny 1+0 i 2+0. Nie drukujemy w kolorach panton. Bloczki klejone są z boku lub z góry, ana spodzie bloczka samokopiującego stosujemy sztywny karton.

 

 

Samokopiujące bloczki - szybko i oszczędnie

Innowacyjne rozwiązania i zaawansowane technologie, nie zawsze są tym, czego w danej chwili potrzebujesz. Korzystanie z urządzeń ksero jest wygodne, ale nie zawsze możliwe. Jeżeli tworzysz dokumenty pisane odręcznie i potrzebujesz ich powielenia w większej ilości egzemplarzy, z pomocą przychodzą Ci bloczki samokopiujące. Oferta naszej firmy obejmuje druk bloczków, o wybranych przez Ciebie parametrach:

  • format A4, A5, A6
  • ilość kart - 50 lub 100
  • rodzaj zadruku - jednostronny lub dwustronny.

 

Samokopiujące bloczki sprawdzą się podczas wystawiania faktur czy dowodów wpłat i skutecznie skrócą czas spędzony na wypełnienie formularza. Dodatkowo, w przeciwieństwie do dużych gabarytowo i droższych kserokopiarek, są mobilne, lekkie i poręczne - bloczki samokopiujące możesz mieć zawsze przy sobie.  

Druk bloczków jest naszą odpowiedzią dla osób poszukujących wysokiej jakości produktów, które efektowanie skrócą czas przeznaczony na wypełnianie formalności, pozwalając Ci tym samym oddać się w pełni prowadzeniu swojej firmy i obsłudze Klienta.

3Podsumowanie
Wybrana konfiguracja:

Produkt: Bloczki samokopiujące
Ilość Kart: 50
Zadruk: jednostronny 1+0
Papier: samokopia biała CFB 53g
Format: A6 pomniejszony (100x145)
Termin wysyłki: Ilość: szt.

Ilość zestawów: